GTA : Vice City Stories

Žáner
akčné
Lokalizácia
Angličtina

Druhé Grand Theft Auto pre Sony PSP. Po studenom Liberty City sa vrátime do slnečného prostredia Vice City. V hlavnej úlohe sa objaví 28-ročný vojak Victor Vance (to je ten, čo ho v úvode pôvodnej hry zabil SWAT tím), ktorý bude mať pred sebou herné prostredie oveľa rozsiahlejšie ako to bolo vo Vice City, s čím súvisí aj väčší počet dopravných prostriedkov a predmetov na výber (helikoptéra, ďalekohľad) aj nejaké nové zbrane. Vedľa novej schopnosti - plávania - sa hráči Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• Dobra hra

• , zakúpené v Xzone.sk

• synovi sa to veľmi páči

Doporučila by som túto hru i ostatným

• Jak kazdeho vyuzivam

tato hra je fajnova lebo som ju ukradol

• ja to chcem zadarmo
    • Ten ujo my to nechcel dat zadrmo

ale ja to chcem a kupte my psp lebo som chodobny byvame v malom 1 izbovom byte a mesacne mame 150 euro a ja to pisem u kamarata laca on je moj priatel nehanbym sa za to ze som gay co je na tom?lebo som chudobny a nechcu my kupit psp a tu hru ja mam krkavcich rodicov ale preco my to nechcel dat zadarmo? a on za to ze mam 30 a ma peniaze tak si on moze brat zadarmo hry? ked mi niekto bude chcet dat psp a nejaku hru dakujem mu velmi pekne chapete my sme radi ze kde byvame a ze mame elektriku ale ja to chcem a chcem lebo kamarsadi a spoluziaci to maju a mne mama hovori ze keby som aj mal peniaze nekupili by mi to lebo sim 4 krat prepadol a dostavam 5 ale ked my ho niekto daruje tak sa budem ucit a zacnem chodit do skoly velmi dakujem

• pekna,farebna grafika,dokonala atmosfera,vela moznosti
    • hra ulne nestiha,neskore dokreslovanie textur,pri misie viac trha,a je spomalena

po prvom spusteni ma hra velmi potesila,a velmi ma bavila.niektore misie su trocha tazsie,ale da sa to prejst.velmi chytlava hratelnost,pre majitela psp samozrejmost,100%som nedal len koli trhaniu,inak uplna bomba,odporucam.

• voľnost
    • misie
    • grafika
    • chýba čestina

Super hra, dobré grafické spracovanie, dobrý príbeh, dosť dlhá hra

• Najlepšie G.T.A. na PSP

Som veľmi spokojný