Najnovšie recenzie zo sekcie Hry na PSP

Pridané: 24. mája 2011

• hudba
  • sranda
  • pohyb

Toto je celkom dobrá hrá,ale je moc detinská,ja radšej hrám normálne hry,ale keď som ju už raz dostala,tak ju musím prejsť čo už.

Máte tam vlastne svoju guličku,zbierate kvety rastlín,a tým sa vaša gulička zväčšuje,zbierate aj ovocie,a to je vlastne to skóre čo sa vám pripočítava.

Myslím že na každom kontinente je vždy iná gulička.

Je to celkom sranda,hudba je tam dobrá,ale najviac mi vadí ta kockovaná grafika,neviem či ju mám len ja,alebo aj niekto iný,no mne to tak proste je,už od začiatku hry.

Pohyb tej guličky tiež nemám moc v láske,pretože keď skáčem,vždy mi dopadne naspäť na zem,a niekedy sa mi ani ďalej nedá vyskočiť.

Inak cena dosť dobrá v porovnaní z konkurenciou.

Ako som v recenzii na Playstation Portable spomínala,PSP sa dá prenášať,či už to hráte v aute alebo kde,čiže túto hru môžete hrať kdekoľvek,hlavné je,aby ste mali na PSP nabytú batériu,a aby sa vám na začiatku hry nevybila.

No,tak,dúfam že sa zabavíte,ahoj!

The Sims 2

The Sims 2

Pridané: 24. mája 2011

• množstvo postáv
  • vlastný dej
  • angličtina

Táto hra je celkom dobrá,len ma štve že je v angličtine.Má dobrý dej,aj keď som hru ešte celú neprešla,je to celkom ťažké keď neviete moc dobre po anglicky,a niečo tam omylom stlačíte,a vzťah medzi jedným a druhým simíkom sa vynuluje...

Ale inak je to super,je tam veľké množstvo postáv s ktorými môžete pokecať,aj grafika je celkom dobrá.

Jediné čo ma štve je tá angličtina!Nekupovala som to na Heuréke,a neviem či to tu je v inom jazyku,ale ja mám hnusnú anglickú verziu,a neviem o čom sa tam hovorí...

Inak ten dej je tiež bomba,zaujalo ma hlavne to,aké vzťahy medzi simíkmi tam môžu byť:)

Síce som to kupovala asi na Alze ale tam to bolo drahšie,je mi ľúto že som to nekupovala tu,cena sa tu viac oplatí,a je cena ako kvalita hry.

Moc Sims nehrávam(kvôli tej angličtine),ale kto vie,možno vás baviť bude:)

Veľa zábavy!

Crash of the Titans

Crash of the Titans

Pridané: 7. mája 2011

Zakúpený v Xzone.sk

• je to dobra hra bavilo bi vas to strasne

super

FIFA 11

FIFA 11

Pridané: 13. apríla 2011

• podla mna je to dobra hra ale na PC
  • na psp je to onicom

hovadina

The 3rd Birthday

The 3rd Birthday

Pridané: 10. apríla 2011

Kvalitna hra na cele so sympatickou hrdinku, strielacka v style jrpg s prvkami rpg, krasne renderovane videa, typicke pre tvorcov final fantasy. U mna 9/10.

Pridané: 3. apríla 2011

• grafika, ovládanie

super hra, nesklamal som sa !!! Potešilo

Pridané: 31. marca 2011

• real racing simulator - teda nič čo by bavilo malé deti dlhšie ako 10 min. aj ked obsahuje arcade mód
  • množstvo áut aj tratí, aj tie ktorými jazdia bežní ľudia :) ,takže si môžete fičať v new yorku na C3ke alebo na mégane 1,6 a podobne :))
  • grafika áut a tratí na pomery psp
  • fyzika, správanie sa áut na rôznych povrchoch
  • ovládanie
  • žiadne plasty, repráky a neony ako v nfs underground :D
  • len tak neomrzí
  • trochu zmätené menu, keďže na začiatku neviete čo robiť, keď neexistuje kariéra
  • nemožnosť hrať cez internet
  • nemožnosť bodykitov na aute a vylepšovania aké je napr. vo forze (žiadne trápne plasty:D)
  • nemožnosť meniť farby áut a diskov :(
  • nedeštruktívne autá
  • neobsahuje automobily škoda a dacia :D
  • závislosť :)

Túto hru som mal v psp už dlhšie, ale vôbec som si ju nevšímal odkedy som ju raz vyskúšal iné nerobím len jazdím a jazdím, je to neskutočné reálne sa správanie sa auta v prípade že si to tak nastavíte, ale táto hra rozhodne nieje pre fanúšikov arkádoviek ako na nfs, mne velmi pripomína forza2 na xbox360 (aj trate sú rovnaké), a je to asi to najlepšie čo som v psp zatial mal..

Pridané: 11. marca 2011

• lukzho
  • psp

tesco kup si to vtescu alebo v nay a popros otca ci pride chapes ma ale dodrz to lebo to nedostanes hehssdadfjjdafjhdafjhdafjhdfdjadjfdgscbncdbvsdvb hja fbjahdfvjad bjah vb jbweja jfbvja jhfvajefev b hejefvj v jvfjhafv v v v v vjfvjdbvf vjhav j av vj vef vjhv ajv

GTA: Liberty City Stories

GTA: Liberty City Stories

Pridané: 24. februára 2011

• mn,nmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
  • n,nm,n,n,nmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

n m,mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm b b b bv,v vfff fnfjr fjrkr r rkjr orjijroirj orijgordjgodjrgodijrg doij gid grd igjdr igjr dgiôjdrg ôdorijg odrigj drjig jdrgôj droigj fdojgdrjijdôojgdoiôjgodrijg ôdroijg rj gj rdjgô jdrg jdôrgjdôrjgdrôj gô gj rjidjr gôodrijgôrjdgiojdrgj gdr gidjj driog rd iogdr j godijj jriodj drj oidrjg dorjgj djrogj droijg iodrigj djr jdgj drg drjio jdrj jdrjg jiodrjigj drjgdriogijdrogijdiojrgo ijdroijgidgj g jfgoij fdoijgiojvmkbjfldkjlvc kjl kjl df lj djslj fjsjfjsdjfklsdjflsdjf lksdjf ldj k fjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jflsjdfklsjdlfkj lsdjflksj ljdfs lkjfsldkj lfskdjflkjsdflkjsdklfjlskdjfkldsjflk sdjklf jdskl jkld djklsjflsdjfl dsl jdlksjflsdjfskldjflkdsjf sdk lksdfjlsdkj fls klsdj sdklfjsldkfjsdlkfj lksdj lsdkfj sdlkjfsdklfjsldjfksdfjlskdjfklsdjflksdjfkljsdklfjsdlkjflskjflksdjfklsjdlkfjsdkjflsjdfsdfsdfsdfsdfmmmmmmmmmmmmmm

Pridané: 15. februára 2011

(naposledy upravené 15. februára 2011)

• Vela aut.
  • Vela trati.
  • Grafika je medzy gt 2 a gt 3 proste parada omnoho lepsia ako som cakal.
  • vlastnim celu seriu len som cakal kym tato hra zlacnie.
  • Tato hra bola v akcii inde stale stoji okolo 30 e.
  • Nakupovanie aut.
  • Ziadna kariera .
  • Mne osobne chyba podpora hrat sa cez internet.

Vybral som siho pretoze mam celu seriu Gran Turismo chybalomi len tento diel a ties pretoze lepsia zavodna seria nieje . Tento diel je skor pre obcasnich hracov pretoze po par dnoch omrzi kloli nakupovaniu aut a malo moznosti ale aj tak ju mozem otporucat.

Tekken Dark Resurrection

Tekken Dark Resurrection

Pridané: 15. februára 2011

Zakúpený v Xzone.sk

• je to pre mládež, ale rada si zahrajem aj ja

Odporúčala by som ostatným.

MotorStorm: Arctic Edge

Naruto Ultimate Ninja Heroes 2: The Phantom Fortress

Naruto Ultimate Ninja Heroes 2: The Phantom Fortress

Pridané: 31. januára 2011

• super hra

superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
hra superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr super super coooooooool

Wipeout Pure

Wipeout Pure

• menu
  • ovládanie
  • princípy hry (možnosť zbierať veci na pozdržanie súperov)
  • rozmanité dráhy, turnaje a veľa hrateľných módov
  • multiplayer
  • zvuky a hudba
  • neskôr skutočne tuhí súperi
  • žiadna možnosť vylepšovania "véhiklov"

Veľmi podarená závodná hra, ktorá chytí za srdce a len tak nepustí. Skutočne hodiny zábavy na mnozstvách závodov ako v single playeri tak v hre po sieti.
Grafika, hudba i zvuky sú veľmi dobré a náramne sa hodia k dynamickej závodnej hre. Chvíľu trvá, kým si zvyknete na ovládanie, ale potom už je viac než návykové. V neskorších turnajoch súperi prituhujú a sú skutočne hodne zdatní borci. Trochu mi vadí, že v turnajoch keď začne vyhrávať závodník v jednom modeli stroja, tak vyhráva takmer po celý čas závodu. Poraziť ho znamená, vyhrať väčšinu závodov. Ako motivácia je to fajn, neskôr sa však môže dostaviť frustrácia...

Lord of The Rings: Tactics (Platinum)

Lord of The Rings: Tactics (Platinum)

• náročné vyzvy
  • ťahová strategická hra
  • originál postavy zo série LOTR a ich rozmanitosť a prednosti využiteľné v samotných misiách
  • možnosť nakupovať veci a schopnosti
  • sekvencie z filmu (na mňa to pôsobí veľmi gýčovo a v mojich očiach degraduje hru na prvoplánový paskvil)
  • mnohé schopnosti mi prídu prakticky zbytočné
  • slabé RPG princípy
  • v jednotlivých misiách presne stanovené postavy - nemožnosť voľby
  • striktné pridržiavanie sa filmu - ako deja, tak postáv v jednotlivých scénach a podobne
  • zastavenie pohybu pri interakcii s protivníkom - v priamom kontakte možno útočiť len na blízke ciele
  • nemožno si rozostaviť postavy na začiatku misie

LOTR - Tactics je, podľa môjho názoru, prvoplánová hra na motivy filmu. Veľmi nepodarené sekvencie na začiatku misií degradovali hru v mojich očiach na úroveň odfláknutého diela na motívy úspešného filmu.
Grafika je skutočne veľmi pekná a oceňujem nakupovanie schopností a doplnkových vecí ako aj to, že v hre vystupujú originál postavy zo sveta LOTR.

Resistance Retribution

Resistance Retribution

• zvuky a hudba
  • koncepcia hry
  • dej, príbeh
  • vyvážení protivníci
  • skvelý obal a doplnky v podobe nálepky na prednú stranu PSP konzoly, slušivého látkového obalu a podobne
  • opakujúci sa protivníci
  • neskôr sa dostaví frustrácia a nuda
  • miestami frustrujúce sekvencie medzi epizódami

Frenetické strielačky sú v skutku obľúbenou disciplínou súčasnosti. Nepatria k mojim obľúbeným, ale pokiaľ ponúkajú lákavý, mierne strachom okorenený, príbeh, tak to si dám povedať. Retribution takouto FPS je a ide skutočne o podarený kúsok, čo sa grafiky a zvukov týka. Zábava je to tiež celkom dobrá, až na neskoršie fázy hry, kde sa už protivníci opakujú a prakticky dochádza k frustrácii z prekonávania hord mutantov či strojov.

The sims 2 Castaway

The sims 2 Castaway

• rozmanitosť prostredia
  • plnenie úloh
  • samotná podstata hrania Sims
  • celkom slušná grafika
  • množstvo surovín a možnosť ich kombinácie
  • RPG rozmer hrania - vývoj postavy
  • interakcia s okolím
  • veľmi zlá kamera
  • "klyšé" na úvod
  • trochu ťažkopádne ovládanie
  • nešikovné prechody medzi mapami ostrova

Castaway je ďalším dieťaťom z rodiny The Sims 2. Oproti ostatmým "dielam" je to pomerne originálny počin. Vašou úlohou je prežiť na ostrove plnom nástrah a pastí. Základom je využiť všetko, čo ostrov ponúka, zdokonaľovať sa v ponúkaných činnostiach a naberať skúsenosti, prehľadávať všetky zákutia ostrova a nadväzovať priateľstvá s tvormi. Koncept je skutočne veľmi dobre vymyslený i prevedený. Príšerná je ale kamera, ktorá prakticky nefunguje na vertikálnej osi. Keď Váš Simík vylezie na strom, môžete len hádať, čo tam asi robí? Skutočne nie je možné si pozrieť, ako orezáva listy kokosu či zbiera plody. Veľmi frustrujúce. Grafika je však príjemná aj keď miestami trochu neprehľadná, hlavne v hustých porastoch a temnejších miestach ostrova.

Medievil Resurrection

Medievil Resurrection

Pridané: 30. januára 2011

• námet, hlavná postava, zaujímavý spôsob nápovied
  • morbídny, ale dobrý humor
  • hádanky, logické úlohy
  • ovládanie
  • užitočné veci vhodné na rôzne situácie
  • relatívne vyvážení protivníci a tuhí bossovia
  • slabšia grafika
  • nešikovné úvodné menu
  • okresané princípy RPG
  • nič moc hudba a zvuky
  • manuál je skutočne veľmi stručný
  • obal by mohol byť aj krajší
  • po čase málo motivácií hrať ďalej (žiadny vývoj postavy)

Medievil je príjemná oddychovka, ktorá je tak trochu nečakane zaradená medzi RPG. V skutočnosti sa však o žáner RPG len otiera. Nie je tu vývoj postavy, nie sú tu schopnosti, ani špeciálne vlastnosti a veci majú skôr rozmer logicky použiteľných doplnkov, ako reálne využitie v rámci hrania role play. Hlavný hrdina však práve vďaka týmto veciam získava schopnosti na rozlúsknutie nejednej zapeklitosti,či porazenie tuhého protivníka.

Gun Showdown

Gun Showdown

Pridané: 30. januára 2011

• naozaj výborná grafika ( jena z najlepších na Playstation Portable )
  • úžasný streľbový systém
  • nádherný svet divokého západu ( nádhrné jazerá, hory a hlavne ,,domorodé,, zvery )
  • zvery ( medvede, pumy, vlky, bizony...)
  • suprové dlhotrvajúce misie, ktoré sú primerané náročné
  • zaujímavé možnosti zarobiť si a vedlajšie misie ( lov bielych zvierat - biely bizon, biely vlk... , dolovanie zlata, ,,lovenie,, hľadaných ľudí... )
  • možnosť vylepšť si zbrane
  • zbrane ( chladné: dýka, tomahawk, streľné: colty, revolvery, pušky, brokovnice , hádzacie: molotov koktail...)
  • cena ( za polovicu môžete mať tento titul na PC a ešte tam budete mať aj o čosi vylepšenú grafiku )
  • miestami náročnejšie ovládanie na Playstation Portable

Nádherná hra pre milovníkov westernu a divokého západu.
Vlastne všetko som opísal v plus / mínus častiach, len dopíšem že si to radšej kúpte na PC. Ušetríte až 10 eur čo je v celku dosť. Každopádne odporúčam.

Zobrazujem 241 - 260 zo 298 recenzií 1...11 12 [ 13 ] 14 15