Najnovšie recenzie zo sekcie Hry na PSP

Zakúpený v PGS.sk

• grafika OK
  • zvuk Perfect
  • celkove spracovanie je BOMBOVE SUPEER

SUPER HRA PRI KTOREJ SA BUDETE NAOZAJ BAT JE TO NAPINAVY HOROR KTORY SA OPLATI ZAHRAT.....

LocoRoco

LocoRoco

Pridané: 30. novembra 2010

• super grafika
  • super piesne
  • super žartíky
  • super ceny

No,tak toto na PSP mám aj doma,ale nekúpila som to z HEUREKY,škoda,tu je to o 10,00Eúr lacnejšie.

Je to vlastne také dobrodružstvo malých gulôčok,ktorých planétu napadli zlí paraziti a snažia sa ju ovládnuť,je tam asi 100misii a sú veľmi dobré,skáčete,utekáte,ale nebojte sa,není tam žiadne násilie.

Musíte zničiť všetky parazity,a vaša gulôčka ked papá tie kvetinky,tak tým sa zväčšuje.Musíte papať aj také POINTY,to sú gulôčky,no,ovocie.

Je v tom Anglický jazyk,dá sa zmeniť na Španielsky,Madarsky,ale Slovensky alebo Česky sa bohužiaľ nedá.

Na konci je veľký BOSS parazit,a musíte ho dobiť skákáním,vrtením.Bacha,ked vás chytí,odoberie z vás gulôčku a zie ju,a vy sa zmenšíte!

No,tak som asi skončila,nejaké otázky,spýtajte sa.

A,je to tu za veľmi lacnú cenu si myslím.

Pro Evolution Soccer 2011

• skvela grafika
  • skvela zábava
  • proti nude
  • nemám

No ja osobne tento produkt mám takže vám môžem povedať osobný vzťah k tejto hre:
No hrá sa veľmi dobre super grafika super cena a ked sa budete veľmi nudiť len zapnete PSP - PlayStationPortable a hráte odporúčam všetkým.A máte výhodnú cenu ja som tú hru kúpila za 39,55 Eúr niekde v inom obchode takže neváhajte a kúpte.A ešte mimochodom je to kvíz keby ste si náhodou mysleli že je to nejaka akčná,arkádová,adventúra alebo nejaka na ten spôsob mýlite sa je to logický kvíz za super cenu a super zábava v tom je takže kupujte je veľa druhov týchto hier ja vám to fakt odporúčam.Takže môžete si kúpiť aj inú ale hovorím vám je veľa dielov tak sa zabávajte alebo vaše deti mate deti?ked áno určite sa potešia ked im to kúpite verte mi je to super hra.Ale je to na vás tak ja vám nerozkazujem len hovorím svoj názor vážne.Tak vám prajem veľa zábavy.

WWE SmackDown! vs. Raw 2007

WWE SmackDown! vs. Raw 2007

Pridané: 7. júla 2010

(naposledy upravené 7. júla 2010)

• grafika
  • dlhé story mode
  • ...
  • grafika divákov
  • chyby pri niektorých ukážkach(bugy)

Super hra

Little BIG Planet

Little BIG Planet

Pridané: 2. júla 2010

• super zábavu
  • strategiu
  • nemám

Super túto hru som už hrala je to fakticky bomba ked ste tu nejaky bratia čo majú menšiu sestru odporúčam kúpiť jejPlayStationPortable a túto fakticky parádnu hru dá vám pokoj na veľmi dlhy čas.Super hra na zahodenie nudy.vážne skvele nemá chyby.odporúčam všetkym čo maju radi adrenalin.A ešte k tomu su tam leveli a co nazbierate to si môžete online vimienat z priatelmi alebo z ludmi online po celom svete.1.level je pre spamätanie.druhy už tažší,ale potom už tažšie ale velmi kvalitna hra vám poviem super vyrobila som si veci a online vimienala z kamaratmi ale musite mat na PSP pripojenie WLAN aby ste mohli online vimienat.Pripojenie WLAN si lahko kupite v e-shopoch alebo to mate uz na PSPčku od začiatku zakupenia.Prajem vela zabavy tým ktori si to kupia.A poviem vám ešte toto je velmi kvalitna cena,ja som to kupila za neakich 53 eur takze nevahajte a kupte!!!

Pridané: 16. júna 2010

• Super autá, Super dráhy, Perfektná grafika, Najlepšia symulácia áut.
  • proti tejto hre nič nemám. :-D

Túto hru som mal k PSP to bola mojá prvá PSP hra.:D Keď som ju začal hrať tak ma nemohli od tejto hry odtrhnúť. :)

cahy cahy

Pridané: 1. júna 2010

• celkovo dobrá svetelnosť
  • naozaj veľký výber áut a aj tratí
  • Hra nieje v češtine alebo slovenčine
  • nemôžete robiť upgrade vizáže auta ale iba jeho komponentov
  • podla mňa pomerne vysoká cena

Gran Turismosa konečne dostal aj na PSP konzolu . Táto hra patrí už po mnohé roky medzi moje obľúbene hry. Na výber je velké množstvo tratí a aj rôzne modely áut.Velmi pekne graficky spracovaná. Jediná nevýhoda je že natrati sú len štyri autá a časom možno príde monotónna.

Thrillville

Thrillville

Pridané: 24. marca 2010

• Táto hra je určená pre deti aj dospelých.
  • Učí každého hráča k budovaniu si vlastného parku, k starostlivosti a premysleného míňania peňazí, ktoré mu zabezpečia obrat na ďalšie budovanie a zväčšovanie si parku.
  • Výhodou hry je, že detí naučí premyslene myslieť a uvedomia si, že míňanie peňazí je síce jednoduché, ale je potrebné si ich aj zarobiť.
  • Je to v pomere jednoduchá hra, do ktorej nie je problém sa dostať.
  • Hra nie je časovo obmedzená.
  • Hra už je na trhu od dávna a je dobré, že sa dá kúpiť.

Každý hráč pri tejto hre príde aj nato, že hra nie je len o tom ako budovať park. Podstatou hry je aj starostlivosť o hostí parku, vybudovanie chodníkov, stánkov s občerstvením, upratovanie po nich. Nakoľko zárobky záležia aj od spokojnosti zákazníkov a aj ich návštevnosti. Spokojnosť hostí si môžete v priebehu hry kontrolovať.
Jednoznačne by som tento produkt odporúčala každému, kto rád niečo buduje a stará sa o svojich zákazníkov.

The Godfather

The Godfather

Pridané: 16. marca 2010

(naposledy upravené 16. marca 2010)

• ma to vynikajuci pribeh ale zle sa ovladaju autaa....ale inac dojem z hry je fajn xD

fsd

Pridané: 7. marca 2010

• lacna cena,vymena trati,driftovacie kolo
  • nic

dziva hra

Pursuit Force

Pursuit Force

Overený zákazník Aukro.sk Overený zákazník

Pridané: 21. februára 2010

Zakúpený v Aukro.sk

• vinikajuca hra na psp odporucam
  • len to keby si kazdi uvedomil ze lacnesie skor preda a ak mu to ma len doma sa povalovat tak to uz je ...

Naruto Shippuden Legends: Akatsuki Rising

Naruto Shippuden Legends: Akatsuki Rising

Pridané: 19. decembra 2009

• Je tam dobrá grafika,skvelé techniky,a dobrý zaujímavý príbeh.
  • Málo hranaťelných postáv,málo techník a docela ťažké misie

Má to plusy aj mínusycelkom dobrá hra :)))

Transformers: Revenge of the Fallen

Transformers: Revenge of the Fallen

Pridané: 5. decembra 2009

(naposledy upravené 5. decembra 2009)

je to hra najlepsia na svete

Patapon 2

Patapon 2

Pridané: 29. mája 2009

• V dvojke sa stretávame s "Hero Patapon", ktorý je takmer nesmrtný. Je tam jednoduchší vývoj bojovníkov.
  • Človek zostáva na hre závislý...

Je to originálna hra založená na rytmickom bubnovaní, pomocou ktorého vedie hráč ako "boh", svojich pataponov do boja. Na oficiálnej stránke patapon-game.com sú ukážky z hry a možnosť zahrať si patapon 2. Ale to je len na ukážku a nieje tam kvalitná hudba ako v hre. Hra má mnoho kôl a zaujímavý príbeh, kmeň sa stretáva s novým zlom a ďalším kmeňom.

Zobrazujem 281 - 298 zo 298 recenzií 1...11 12 13 14 [ 15 ]